1988-1989 н.р.
Мірошніченко Світлана Михайлівна - срібна медаль
1989-1990 н.р.
Путненко Світлана Миколаївна - срібна медаль
Рисенко Олена Василівна - срібна медаль
1990-1991 н.р.
Ніколаєнко Алла Вікторівна - срібна медаль
Виборнов Олександр Геннадійович - срібна медаль
Дондиш Олександр Михайлович - срібна медаль
1993-1994 н.р.
Паехал Світлана Володимирівна - золота медаль
Коробова Тетяна Григорівна - золота медаль
Пащенко Олена Василівна - золота медаль
1994-1995 н.р.
Куць Наталія Сергіївна - золота медаль
Непийвода Вікторія Віталіївна - золота медаль
Сікало Тетяна Миколаївна - золота медаль
Панченко Оксана Юріївна - срібна медаль
1995-1996 н.р.
Шваб Тетяна олегівна - золота медаль
1996-1997 н.р.
Шевченко Людмила Михайлівна - золота медаль
Яковенко Антон Валерійович - золота медаль
Карпинець Оксана Петрівна - золота медаль
Катюжинський Сергій Олексійович - золота медаль
Довгопол Ганна Олександрівна - срібна медаль
1997-1998 н.р.
Чупрун Олександра Сергіївна - золота медаль
Слободян Вікторія Олександрівна - золота медаль
Ракович Марина Віталіївна - золота медаль
Несин Юрій Васильович - золота медаль
Гінайло Андрій Вікторович - золота медаль
Огінська Наталія Миколаївна - золота медаль
Мельник Вікторія Костянтинівна - золота медаль
Криворчук Олег Вікторович - золота медаль
Деркач Олена Вікторівна - золота медаль
Бабиченко Ганна Ігорівна - золота медаль
Водоп'янова Вікторія Володимирівна - золота медаль
Маро Тетяна Леонідівна - срібна медаль
Сєлємєнєва Тетяна Миколаївна - срібна медаль
1998-1999 н.р.
Ракова Анастасія Миколаївна - срібна медаль
Сергєєва Ірина Валеріївна - срібна медаль
Ткаченко Юлія Олександрівна - срібна медаль
Цимбал Тетяна Віталіївна - срібна медаль
1999-2000 н.р.
Бойко Ірина В'ячеславівна - золота медаль
Гдуля Віталій Ігорович - золота медаль
Копчевська Оксана Віталіївна - золота медаль
Назарук Дмитро Вікторович - золота медаль
Максимчук Наталія Володимирівна - срібна медаль
Смірнова Аліна Анатоліївна - срібна медаль
2000-2001 н.р.
Батальський В'ячеслав Анатолійович - золота медаль
Герасименко Максим Миколайович - срібна медаль
Дольна Ольга Яремівна - золота медаль
Осадча Яна Віталіївна - золота медаль
Терентій Марина Михайлівна - золота медаль
Чекмез Олександр Васильович- срібна медаль
Юхименко Сергій Васильович - золота медаль
Кожухар Юрій Володимирович - золота медаль
Костюк Кирило Віталійович - золота медаль
Лобур Світлана Анатоліївна - срібна медаль
Марченкова Ганна Григорівна - золота медаль
Пірог Катерина Олександрівна - золота медаль
Сергієнко Юлія Миколаївна - золота медаль
Тесленко Світлана Анатоліївна - золота медаль
Чорна Інга Віталіївна - золота медаль
Поліщук Олексій Васильович - золота медаль
Фатюк Дарія Володимирівна - срібна медаль
2001-2002 н.р.
Дудяк Юрій Богданович - золота медаль
Васюкович Марина Георгіївна - золота медаль
Півненко Артем Олександрович - золота медаль
Процюк Олександр Миколайович - золота медаль
Постолатій Ірина Василівна - срібна медаль
Шаблатович Сергій Андрійович - срібна медаль
2002-2003 н.р.
Войтович Ксенія Володимирівна - срібна медаль
Герасименко Іван Миколайович - золота медаль
Забіяка Ірина Вікторівна - золота медаль
Касьяненко Марія Володимирівна - золота медаль
Компанець Сергій Миколайович - золота медаль
Мерескіна Ніна Валеріївна - золота медаль
Маргун Катерина Володимирівна - золота медаль
Окініна Антоніна Сергіївна - золота медаль
Руденко Ольга Анатоліївна - золота медаль
Семенов Богдан Борисович - золота медаль
Скрипка Ольга Олександрівна - срібна медаль
Толочин Олександр Петрович - срібна медаль
Хруленко Михайло Миколайович - золота медаль
2003-2004 н.р.
Ктюжинський Андрій Олексійович - золота медаль
Трубнікова Ольга Ігорівна - срібна медаль
2004-2005 н.р.
Барсукова Ольга Валеріївна - золота медаль
Гдуля Тетяна Ігорівна - золота медаль
Ільчук Марина Миколаївна - золота медаль
Приходько Владислав Олександрович - срібна медаль
2005-2006 н.р.
Кирилова Анастасія Володимирівна - золота медаль
Копчевська Ірина Анатоліївна - золота медаль
Макітренко Юлія Миколаївна - срібна медаль
Мозгова Ганна Миколаївна - золота медаль
Остапенко Галина Миколаївна - золота медаль
Сафронова Катерина Володимирівна - золота медаль
Хукало Марія Сергіївна - золота медаль
Чернишова Олена Сергіївна - золота медаль
Цимбаленко Валерія Костянтинівна - золота медаль
2006-2007 н.р.
Бровченко Тетяна Анатоліївна - золота медаль
Ковальська Олена Володимирівна - золота медаль
Кучер Дея Миколаївна - золота медаль
Мараховська Гретта Романівна - золота медаль
Міхненко Марія Олександрівна - золота медаль
Семенюк Іван Володимирович - золота медаль
Сорочинська Ірина Русланівна - золота медаль
Тесленко Катерина Анатоліївна - золота медаль
Чернуха Ірина Олександрівна - золота медаль
Лисиця Анна Михайлівна - срібна медаль
Медзата Альона Миколаївна - срібна медаль
2007-2008 н.р.
Бунь Анастасія Михайлівна
Гармаш Катерина Олександрівна
Стаднюк Ольга Миколаївна
Степанчук Олеся Анатоліївна
Зозуля Євген Вікторович
2008-2009 н.р.
Грібініченко Валерія Павлівна
Адамович Алла Юріївна
2009-2010 н.р.
Биховець Владислав Юрійович
Гоголєва Вікторія Миколаївна
Козленко Ольга Олександрівна
Пономаренко Ольга Миколаївна
Бердецька Ірина Володимирівна
Бойко Катерина Іванівна
2010-2011 н.р.
Бут Богдан Миколайович
Глазова Ольга Володимирівна
Григор'єв Микита Сергійович
Гуменюк Юлія Михайлівна
Данілов Олег Олександрович
Плугова Ірина Юріївна
Савчук Тетяна Сергіївна
Тимовська Наталія Олександрівна
Хижняк Світлана Геннадіївна
2011-2012 н.р.
Томіна Анастасія Олексіївнаь - золота медаль | Тулиголовець Євген Віталійович - золота медаль | Батуєва Інна Ігорівна - золота медаль |
Бажіна Марія Андріївна - золота медаль | Кузьміна Олена Валентинівна - срібна медаль | Онищенко Дмитро Сергійович - золота медаль |