22 січня 2015 року в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №264 Деснянського району міста Києва відбувся виховний захід – історично-музична композиція «Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя!», присвячена Дню Соборності України .

/Files/images/DSC01465.JPG

Захід проведено з метою виховання національної свiдомостi учнів; відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.

Учасниками заходу стали учні 1-го, 5-го,7-го,9-го,10-го класів, які не тільки читали патріотичну поезію і співали українські пісні, але й висловлювали думки на глибокі філософські питання, в яких тема соборності щільно переплелася з революцією Гідності та волонтерським рухом.