Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти учням 11-х класів

Рідна школа, вірні друзі, улюблені уроки, мудрі наставники й помічники - учителі - усе це асоціюється в кожного з нас з найкращою порою безтурботного дитинства - шкільними роками. А вони промайнули легкокрилим птахом. І ось наші діти - випускники й випускниці. Незвичайний, непростий навчальний рік 2021-2022 приніс важкі випробування на долю всіх українців і українок - війну. Тож здобуття повної загальної середньої освіти завершувалося в умовах воєнного стану. У спогадах залишилися яскраві та насичені подіями шкільні роки з тінню смутку через війну, а попереду - не менш захоплива пора нових знайомств, знань і відкриттів.

У день вручення свідоцтв про освіту наші випускники й випускниці були надзвичайно схвильовані й розчулені, вони приготували слова вдячності за здобуті знання й підтримку адміністрації школи, своїм учителям та батькам. Директор спеціалізованої школи 264 Юлія Іванівна Лабзун привітала випускників-2022 із закінченням школи, вручила медалі за особливі успіхи у навчанні та документи про освіту, подякувала батькам за гідне виховання дітей та педагогам за їх самовіддану працю. Тепер юнакам та дівчатам важливо зробити правильний життєвий вибір. Дорогі наші діти, випускники й випускниці! Щиро бажаємо вам успіху та цілеспрямованості в досягненні мети, щасливого і мирного майбутнього, будьте міцними й непохитними у своїх прагненнях і переконаннях, не бійтеся долати труднощі дорослого життя, будьте добрими і справедливими людьми, завжди чиніть по совісті, сміливо крокуйте вперед до своїх мрій, вірте у свої сили! А ми у вас завжди віримо!

В добру путь, наші любі діти!

Слава Україні!

/Files/images/IMG_20220619_232556_236.jpg