Вчителі, які нагороджені знаком "Відмінник" освіти України
ПІБ вчителяФото вчителяПредмет
1Родіонова Раїса Михайлівна /Files/images/vchitel/Родыонова1.jpgЗаступник директора з навчальної роботи
2Пустільнік Олександра Іванівна /Files/images/vchitel/Пустільнік О.І. вч. фіз.JPGВчитель
фізики
3Арсенюк Людмила Андріївна /Files/images/vchitel/Арсенюк Л.А..JPGВчитель російської мови, світової літератури
4Кожаров Олег Олександрович /Files/images/vchitel/Кожаров.jpgВчитель фізичного виховання
5Новосад Валентина Іванівна /Files/images/vchitel/Новосад В.І. вч. біології.JPGВчитель біології
6Процюк Уляна Антонівна /Files/images/matem/Рисунок4.pngВчитель фізики
7Очан Ірина Віталіївна /Files/images/vchitel/Очан І.В. вч. ГПД.JPGВихователь ГПД
Вчителі, які мають вищу категорію та педагогічні звання
ПІБ вчителяФото вчителяПосадаЗвання
1.Лабзун Юлія Іванівна/Files/images/bbloteka/Рисунок1.jpgДиректор школи"Вчитель-методист"
2.Родіонова Раїса Михайлівна /Files/images/vchitel/Родіонова.jpgЗаступник директора з навчальної роботи, вчитель англійської мови "Старший вчитель"
3.Пустільнік Олександра Іванівна /Files/images/vchitel/Пустільнік О.І. вч. фіз.JPGВчитель фізики"Старший вчитель"
4.Плис Тетяна Владиславівна/Files/images/vchitel/Плис Т.В. вч. математики.JPGВчитель математики "Старший вчитель"
5.Демченко Неля Василівна /Files/images/vchitel/Демченко Н.В. вч. математики.JPGВчитель трудового навчання "Старший вчитель"
6.Годун Ігор Миколайович /Files/images/vchitel/Годун І.М. вч. історії.JPGВчитель історії "Старший вчитель"
7.Бейбудова Світлана Григорівна /Files/images/Рисунок2.jpgВчитель початкових класів "Старший вчитель"
8.Арсенюк Людмила Андріївна /Files/images/vchitel/Арсенюк Л.А..JPGВчитель російської мови, світової літератури"Старший вчитель"
9.Кожаров Олег Олександрович/Files/images/vchitel/Кожаров.jpgВчитель фізичного виховання"Вчитель-методист"
10.Коломієць Тетяна Миколаївна/Files/images/DSC_5041.JPGВчитель англійської мови"Старший вчитель"
11.Федоренко Ірина Святославівна/Files/images/vchitel/Федоренко І.С. вч. англ. мови.JPGВчитель англійської мови "Старший вчитель"
12.Старостенко Тамара Семенівна/Files/images/vchitel/Старостенко Т.С. вч. географії.JPGВчитель географії "Старший вчитель"
13.Процюк Уляна Антонівна /Files/images/matem/Рисунок4.pngВчитель фізики "Старший вчитель"
14.Очан Ірина Віталіївна/Files/images/vchitel/Очан І.В. вч. ГПД.JPGВихователь ГПД"Старший вчитель"
15.Новосад Валентина Іванівна /Files/images/vchitel/Новосад В.І. вч. біології.JPGВчитель біології "Вчитель-методист"
16.Кулакова Лариса Георгіївна /Files/images/vchitel/Кулакова Л.Г. вч. біології.JPGВчитель біології "Старший вчитель"
17.Колосова Ганна Андріївна /Files/images/vchitel/Колосова Г.А. перша вчителька.JPGВчитель початкових класів "Старший вчитель"
18.Голюга Микола Олександрович/Files/images/vchitel/Голюга М.О. вч. труд навчання.JPGВчитель трудового навчання "Старший вчитель"
19.Возна Ганна Василівна /Files/images/Рисунок7.jpgВчитель початкових класів "Старший вчитель"
Вчителі, які мають вищу категорію.
1.Морока Ірина Олексіївна/Files/images/vchitel/Морока І.О. заст. директора..JPGЗаступник директора з навчальної роботи
2.Головач Ірина Михайлівна/Files/images/Рисунок34.jpgЗаступник директора з виховної роботи
3.Беднюк Людмила Григорівна/Files/images/Рисунок9.jpgВчитель початкових класів
4.Бойко Світлана Олексіївна /Files/images/vchitel/Бойко С.О. вч. нім. мови.JPGВчитель німецької мови