Історія закладу освіти

/Files/images/storya/DSCN2736.jpg/Files/images/ogoloshennya/Школа.jpg

Кожна людина має своє родовідне дерево, родовідну та історичну пам’ять. Так і наша школа має свою історію, своє історичне минуле. Адже не одне покоління випускників виплекала вона під своїми крильми впродовж 30 років.

В недалекому минулому на місці школи простягалися мальовничі заплави та озера багаті рибою та дичиною, живописні луки. Прекрасна була місцина… Проте, з розвитком міста Києва, розширенням його території, на цьому дивовижному місці на намитих пісках у 1981 році почали з’являтися перші новобудови, перші вулиці нового житлового масиву Вигурівщина-Троєщина.

Історія школи розпочалася 1 вересня 1987 року. Відкрита серед новобудов на місці стародавнього села Вигурівщина (перша згадка про яке датується 1239 роком), вона розташувалася на початку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина.

/Files/images/ogoloshennya/Бугайова.jpg

1 вересня 1987 року приймали своїх перших учнів перший директор школи Бугайова Людмила Миколаївна – досвідчений педагог, заслужений вчитель України, вчитель української мови та літератури; її заступники Хохлюк Олена Тарасівна та Луцишин Теодор Петрович.
За парти сіло 716 учнів, а на кінець 1987 - 1988 навчального року їх вже було 873.
Школа поступово входила в силу і поширювала свій авторитет у районі та місті, серед учнів, батьків та громадськості.
Тривалий час школа була переповнена, працювала у дві зміни.

/Files/images/storya/Лабзун Ю.И.04.JPG

З 19 серпня 2003 року школу очолила енергійна, молода та перспективна директор Лабзун Юлія Іванівна.
З її приходом школа почала змінюватися. У колектив прийшло багато молодих вчителів. В школі було запроваджено нові експериментальні курси.
За період з 1989 року – по 2011 рік зі стін школи вийшли у самостійне життя 1936 учнів, що отримали атестати про повну середню освіту, з них 91 учень закінчив школу з золотою медаллю і 28 учнів зі срібною.

У 2003 році склад адміністрації школи був наступним:

/Files/images/storya/Безымянный.JPG/Files/images/storya/Безымянный1.JPG/Files/images/storya/Безымянный2.JPG/Files/images/storya/Безымянный3.JPG/Files/images/storya/45.JPG

/Files/images/storya/Безымянный4.JPG

/Files/images/storya/2126.jpg/Files/images/storya/29.jpg/Files/images/storya/Рисунок4.jpg

/Files/images/storya/Рисунок1.jpg

/Files/images/storya/DSCN2740.jpg

У 2005 році після атестації школи, середню загальноосвітню школу
№ 264 розпорядженням Деснянської районної державної адміністрації від 12.08.2005 р. за № 839, було реорганізовано в спеціалізовану середню загальноосвітню школу
№ 264 з поглибленим вивченням іноземної мови.

У цьому ж році до складу адміністрації школи приєдналась Родіонова Раїса Михайлівна

/Files/images/storya/Безымянный10.JPG/Files/images/storya/Безымянный6.JPG/Files/images/storya/Безымянный9.JPG

У 2008 році заступником директора з виховної роботи стала Мазурчак Оксана Петрівна

/Files/images/storya/Безымянный7.JPG/Files/images/storya/Безымянный8.JPG

У 2011 році до складу адміністрації школи приєдалися Морока Ірина Олексіївна та Головач Ірина Михайлівна.

/Files/images/storya/Безымянный11.JPG/Files/images/storya/Безымянный12.JPG/Files/images/storya/DSC09656.JPG

/Files/images/2013-2014_nr/IMG_3680.JPG
У 2012 році згідно розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 03.09.2012 року №470 змінено назву навчального закладу:
з Спеціалізована середня загальноосвітня школа №264 з поглибленим вивченням іноземної мови Деснянського району міста Києва на Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва.

З самого першого року життя школи і до сьогоднішнього дня разом з молодими, ще малодосвідченими педагогами працюють:

/Files/images/vchitel/Арсенюк Л.А..JPG

Арсенюк Людмила Андріївна – вчитель світової літератури, cпеціаліст вищої категорії; має звання “старший вчитель”; педагогічний стаж – 33 роки

/Files/images/vchitel/Голюга М.О. вч. труд навчання.JPG

Голюга Микола Олександрович – вчитель технічної праці,вчитель вищої категорії, педагогічний стаж - 27 років

/Files/images/vchitel/Демченко Н.В. вч. математики.JPG

Демченко Неля Василівна – вчитель обслуговуючої праці, вчитель вищої категорії, стаж роботи - 24 роки

/Files/images/Рисунок2.jpg

Бейбудова Світлана Григорівна – вчитель початкових класів, старший вчитель, вчитель вищої категорії, стаж роботи - 24 роки

/Files/images/DSC_5041.JPG

Коломієць Тетяна Миколаївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії , старший вчитель, педагогічний стаж роботи - 24 роки

/Files/images/vchitel/Кожаров.jpg

Кожаров Олег Олександрович – вчитель фізкультури, вчитель-методист, вчитель вищої категорії, педагогічний стаж - 42 роки

/Files/images/vchitel/Вирипаєва Н.Н. вч. географії.JPG

Вирипаєва Ніна Миколаївна – вчитель географії вищої категорії, педагогічний стаж - 29 років

Сьогодні в колективі педагогів школи вдало поєднуються мудрість і досвід майстрів з енергією, завзяттям та ініціативою молодих учителів. А спільним для нашого чудового колективу залишається творчість і самовіддана, наполеглива праця, орієнтовані на розвиток особистості та творчості учнів.

Сьогодні ССЗШ № 264 – це високий рівень освіти, ґрунтовне вивчення англійської мови, комп’ютера, екологічна освіта школярів, затишок і якісне харчування, високопрофесійні та уважні педагоги.

/Files/images/264k.JPG

2011-2012 навчальний рік

/Files/images/1_noviy_rk/DSC_9562.JPG

2012-2013 навчальний рік