Організатор:
СШ264
Опис:

# Єдиний_ національний_ урок_ з_ ПДР

З 15.11 по 19. 11. 2021 учні спеціалізованої школи 264 долучилися до Тижня безпеки дорожнього руху. Протягом тижня проводилися різноманітні заходи, щоб привернути увагу дітей до проблеми травматизму на дорогах. Заходи проводилися у дистанційному режимі, під час Zoom конференцій відбувалися години з БЖ та був проведений Єдиний національний урок з ПДР "Безпепечна дорога додому ".

Учні повторювали правила дорожнього руху, а старшокласники склали відео- памятку для школярів.

Правила дорожнього руху є необхідним компонентом сучасного безпечного середовища. Їх повинні знати не лише власники транспортних засобів, але й усі мешканці нашого міста.

З молодшими школярами були проведені вікторини "Абетка пішохода" та "Мій друг - світлофор".

Члени гуртка ЮІР підготували відеоролик про безпечну дорогу.

Фотогалерея заходів ➡️