/Files/images/ogoloshennya/Новый рисунок.jpg

Проект засновано з метою підвищення рівня безпеки навчальних закладів, який включає в себе контроль відвідування, успішності, облік навчального та робочого часу, а також оцінювання якості навчального процесу. Інформація про всіх учнів та співробітників навчального закладу впорядковується в єдину базу даних, якою користується навчальний заклад. Програмно-апаратний комплекс "Smarsy" не допустить непомітного проникнення сторонніх осіб без посвідчення і подасть звуковий та візуальний сигнали охоронцю або черговому на вході.
Окрім завдань, які переплітаються безпосередньо із навчальним процесом, найбільш значимим виступає створення безпеки дітей під час навчання.

Детальну інформацію про проект читайте тут