До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

Прийом документів та запис дітей до 1-х класів буде здійснюватись з 2 травня по 1 червня 2022 р.(включно) за попереднім записом

по тел. 515-14-17

у вівторок та четвер з 10.00 до 18.00

у вестибюлі І поверху (центральний вхід школи)

Враховуючи виклики сьогодення та перебуваючи в умовах воєнного стану просимо для подачі пакета документів до 1-го класу заздалегідь записатись за тел. 515-14-17

Також просимо виявити відповідальність та приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоровʼя, з розумінням поставитись до обмежувальних заходів в умовах воєнного стану.

Територія обслуговування спеціалізованої школи № 264

вул. Каштанова 5, 11

вул. Оноре де Бальзака 4, 4-А, 6, 8, 8-А

Для зарахування дитини до 1-го класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

1. Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о ,оригінал або завірена копія довідки про щеплення № 063/о

4. Документ, що підтверджує місце проживання дитини (якщо відомості про дитину не містяться у реєстрі територіальної громади м. Києва)

Адміністрація школи